جزئیات
تاریخ ایجاد: 1399/7/15 تعداد بازدید: 17 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: Azarnia
بهای فلز زرد در نیمه مهر ماه

بهای فلز زرد در نیمه مهر ماه

 

 

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲۰ درصد کاهش به ۱۹۰۹ دلار و ۶۳ سنت رسید.

 

به گزارش «کالاخبر» به نقل از خبرگزاری تسنیم، در حالی که ارزش دلار کاهش یافته و موجب خنثی شدن افزایش اشتهای ریسک پذیری در بازارها شده است، قیمت طلا که دیروز به بالاترین رقم حدود ۲ هفته گذشته رسیده بود، امروز تا حدود زیادی رشد قیمت های دیروز را حفظ کرد.

بر اساس گزارش رویترز، قیمت هر اونس طلا امروز ۰.۲۰ درصد کاهش به ۱۹۰۹ دلار و ۶۳ سنت رسید. قیمت طلا در معاملات آتی امروز برای تحویل در ماه دسامبر با ۰.۳۱ درصد کاهش به ۱۹۱۴ دلار و ۱۰ سنت رسید.

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه پس از ۳ شب بستری در بیمارستان به دلیل ابتلا به کرونا به کاخ سفید بازگشت.

به دنبال بهبود نسبی حال جسمی ترامپ و احتمال تصویب بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا شاخص ها در بازارهای بورس آسیا شاهد افزایش بود. در عین حال تضعیف ۰.۱ درصدی شاخص دلار در برابر ارزهای رقیب موجب تقویت قیمت طلا شد.

نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان و استیون منوچین وزیر خزانه داری آمریکا در مورد بسته محرک مالی جدید صحبت کرده اند و قرار است امروز این مذاکرات ادامه یابد.

چارلز ایوانز رئیس فدرال رزرو شیکاگو دیروز گفت، انتظار دارد که نرخ تورم آمریکا تا سال ۲۰۲۳ به ۲ درصد برسد و خواهان رسیدن این نرخ به ۲.۵ درصد برای جبران سال ها رشد ضعیف قیمت هاست.

در همین حال روند ترمیم اقتصاد حوزه یورو در ماه سپتامبر کند شده و شواهد حکایت از آن دارد که بخش های مختلف اقتصادی و کشورهای مختلف این حوزه در حال وضعیت مجدد محدودیت های اجتماعی از ترس موج جدید کرونا هستند.

قیمت نقره امروز با ۰.۱ درصد افزایش به ۲۴ دلار و ۳۷ سنت رسید. قیمت پلاتین هم ۰.۱ درصد رشد داشت و به ۸۹۷ دلار و ۹۹ سنت رسید. فلز پالادیوم هم شاهد کاهش ۰.۲ درصدی بود و به ۲۳۵۶ دلار و ۸۵ سنت رسید.

print
  نظرات